Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výběrový závod na MR a MS FCI 2009 Roudnice nad Labem

30. 3. 2009

 

Nedaří se mi vložit odkaz na videa, takže pokud se chcete podívat, je to na stránkách Jany Krohové

První výběrový závod pro Mistrovství republiky FCI a Mistrovství Světa FCI 2009 se uskutečnil v Roudnici nad Labem ve dnech 28. a 29. března 2009.

Rozhodčí:

  • Stanislav Ševčík - stopa (A)
  • Mgr. František Zimek - poslušnost (B)
  • Vladimír Nedvěd m.s. - obrana (C)

Figuranti: Jaroslav Vyhnal, Jaroslav Labík, (Michal Prousek)

Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
Truksová Eva Rémus Chmelový kvítek NO 96 93 96 285 1
Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM 92 95 92 279 2
Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM 94 88 95 277 3
Glisníková Jana MVDr. Cato Katargo NO 96 87 92 275 4
Heinzke Patrik, Bc. Barnabasch Black Chabet NO 93 86 95 274 5
Mach Ladislav Octavius Malidaj BOM 75 97 98 270 6
Aulická Petra Casius Zde-Sko NO 84 90 94 268 7
Šesták Josef Nex z Klemova dvora NO 93 81 94 268 8
Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM 83 84 95 262 9
Schober Miroslav Pery Jit-Mir NO 94 78 90 262 10
Kubeš Jiří Hogan Waji NO 81 86 94 261 11
Kalliontzis Christos Borg Ir-Sed NO 93 78 89 260 12
Burianová Tatjana MVDr. Hikary Venušina sopka NO 98 79 77 254 13
Novotný Jiří ing. Atilla z Kočičího dvora NO 85 82 85 252 14
Vácha Jaromír Dakar Mariko Bohemia NO 82 82 87 251 15
Šutrová Hana Chilli z Nového Draka NO 82 84 84 250 16
Schuster Jiří Cheiva z Ax-Daru NO 78 80 90 248 17
Petrášková Michaela Indián Starý skaut NO 91 73 83 247 18
Ťujík Břetislav Pheobe Jit-Mir NO 97 68 82 247 19
Ramaekersová Jiřina ing. Katana de Alphaville Bohemia BOM 61 95 89 245 20
Růžička Josef Aron z Milabru NO 92 69 83 244 21
Krupková Michaela Jeremy z Jenive NO 64 89 90 243 22
Kinzl Josef Dargo Vepeden NO 93 69 80 242 23
Baselová Tereza Mgr. Cindy Marko Gero BOM 68 78 95 241 24
Klomínský Břetislav Darius z Holýkova NO 79 70 91 240 25
Kacafírková Petra Agi Kněžihorka NO 89 72 79 240 26
Makovský Bohumil Alby od Vomaru BOM 76 82 81 239 27
Šenová Petra Bar Ort Bohemia BOM 52 83 92 227 28
Matoušková Klára Maxim de Alphaville Bohemia BOM 43 83 88 214 29
Mižák Roland Aira Zdekra NO 67 65 79 211 30
Palátová Jana Aphrodite Nightwish DOB 48 78 80 206 31
Kramářová Kateřina Agir Irfis NO 17 91 92 200 32
Doušová Petra Charlotta z Nového draka NO 10 96 80 186 33
Strach Jan Greysy z Agíru Bohemia NO 49 64 70 183 34
Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO 94 82 0 176 35
Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO 81 87 0 168 36
Holomek Martin Dix Salli Bohemia NO 81 81 0 162 37
Zemanová Eva Isis Kateko NO 86 71 0 157 38
Janouchová Gabriela Ykar Jipo-Me NO 76 67 0 143 39
Barát Jiří Clark Eqidius NO 0 0 0 nestart. 40
Golhová Hana Nor z Golha NO 0 0 0 nestart. 41
Jonáš Martin Frajer Anrebri NO 0 0 0 nestart. 42
Kaločová Lucie Hyro Waji NO 0 0 0 nestart. 43
Kejř Václav Barbar Mi-Ji BOM 0 0 0 nestart. 44
Macků Dagmar Hádes od Jurečka RTW 0 0 0 nestart. 45
Prokšan Radim Airo Happy Arenda BOM 0 0 0 nestart. 46
Šilhavý Luděk Cliff vom Beuchower Hof DOB 0 0 0 nestart. 47
Šišková Petra Lesco Naspo NO 0 0 0 nestart. 48
Urbánková Darja Barbar Happy Arenda BOM 0 0 0 nestart. 49